Ministerstwo Skarbu Państwa Fabryka Szlifierek "FAS Głowno" Sp. z o.o. - Profile spółek -

Nawigacja

Jesteś tutaj

Profile spółek

Powrót do wyników

Fabryka Szlifierek "FAS Głowno" Sp. z o.o.


Charakter spółki
-
Etap przekształceń
do prywatyzacji
Zatrudnienie
73 - 2016 kw. 3
Kapitał zakładowy
2237077,29
Stan prawno-organizacyjny
Normalny

"Spółka z blisko 50-letnim doświadczeniem w zakresie konstrukcji i wykonawstwa obrabiarek. Jedyny w Polsce producent szlifierek do płaszczyzn oraz przecinarek taśmowych. Podstawowe wyroby firmy to szlifierki do płaszczyzn z poziomą osią wrzeciona, konwencjonalne i sterowane numerycznie oraz przecinarki taśmowe do metali w wersjach półautomatycznych i automatycznych (sterowane numerycznie). Wyroby spełniają wymagane dyrektywy dla znaku "CE". Spółka świadczy również usługi z zakresu remontów kapitalnych i modernizacji obrabiarek do metali produkcji krajowej i z importu, tj.: tokarki kłowe, rewolwerowe, karuzelowe; wiertarki słupowe, promieniowe i wiertarko-frezarki; frezarki uniwersalne i obwiedniowe; przecinarki; dłutownice; szlifierki do płaszczyzn, otworów i wałków; prasy hydrauliczne i cierne oraz innych obrabiarek i podzespołów obrabiarkowych produkcji krajowej i zagranicznej.

Spółka wykonuje również roboty specjalizowane, tj. obróbkę elementów średnio i wielkogabarytowych o ciężarze do 8 tys. kg na centrach obróbczych CBFK i frezarce FHZ, precyzyjną obróbkę szlifierską na szlifierce do łóż WALDRICH-COBURG, roboty tokarskie i frezarsko-wytaczarskie na obrabiarkach numerycznych. Spółka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji - blisko planowanego skrzyżowania autostrad Północ-Południe i Wschód-Zachód.

Atuty:
- bogate doświadczenie w branży obrabiarek
- doświadczona kadra techniczna, gwarantująca najwyższą jakość produktów i usług
- kompleksowy zakres usług remontowych oraz modernizacyjnych z wykorzystaniem najnowszych sterowań CNC tj.: SIEMENS, MITSUBISHI
- atrakcyjna lokalizacja"

Wyniki finansowe (w tys. zł)

 
2013 2014 2015
Przychody ze sprzedaży
5870.38 6520.46 8283.74
EBITDA
-217.25 -135.06 -21.16
Wynik netto
-369.50 -329.52 -285.70

Zdjęcia

  • Zdjęcie nr. 1
  • Zdjęcie nr. 2
  • Zdjęcie nr. 3

Kontakt

Miasto
Głowno
Województwo
łódzkie
Email
sekretariat@fasglowno.pl, ofice@fasglowno.pl
Telefon
42 7191066

Nota prawna

Powyższe informacje nie stanowią zaproszenia ani oferty w przedmiocie sprzedaży, inwestowania lub obrotu ani zaproszenia do złożenia oferty w przedmiocie nabycia, inwestycji lub obrotu papierami wartościowymi. Przedstawione informacje są aktualne na dzień ich publikacji. W celu uzyskania aktualnych informacji prosimy o kontakt pod numerem tel.: (+48 22) 695 90 01-02 lub e-mail: inwestor@msp.gov.pl.
do góry